Architecture


ARŞİVGİRİŞİMCİLİK BULUŞMALARI
House

01.15.2019

Mevka Eğitim Programı


Giv Konya Şubesi olarak üyelerimizin iş yerlerinde gerçekleştirdiğimiz eğimle işletmelerde verimliği artırıcı yöntemleri ve işletmelerde uygulanan israfları önleme eğitimlerini tamamladık.

 

Bu programın amacı; Mevlana Kalkınma Ajansı 2018 Sonuç Odaklı Programı SOP perspektifinde bölgedeki yerel aktörlerin bölgesel kalkınma açısından önem arz eden çalışmaları için, başlatmış olduğu kurumsal kapasite eksikliği nedeniyle işletmelerin hazırlık ve uygulama aşamalarında sıkıntı ile karşılaşılan çalışmalarına eğitim desteği vermeyi amaçlamıştır. Bizlerde GİV Konya şubesi olarak derneğimiz bünyesinde yer alan kuruluşların kurumsal altyapılarının güçlenmesi, uluslararası standartlara kavuşması, is etik kurallarının benimsenmesi konularında Mevlana Kalkınma Ajansı ile işbirliği yaparak bu ortak amaca hizmet etmeyi hedefliyoruz.

Yalın üretim sisteminin temeli, uluslararası kabul gören yönetim teknikleri, “5S ve İşletmede 7 Temel İsraf” , işletmelerde verimliliği artırıcı yöntemlerin öğrenilmesi, günümüz işletmelerinde malzeme ve bilgi akısının hızlı ve doğru olmasının önemini içermektedir.

House
House